WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Servisi
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim


BEYAZ-EŞYALAR

Eskişehir Bulaşık Makinesi Tamiri

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Neden Kullanırız?

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında ‘lorem ipsum’ anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

 

Nereden Gelir?

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia’daki Hampden-Sydney College’dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan ‘consectetur’ sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum, Çiçero tarafından M.Ö. 45 tarihinde kaleme alınan “de Finibus Bonorum et Malorum” (İyi ve Kötünün Uç Sınırları) eserinin 1.10.32 ve 1.10.33 sayılı bölümlerinden gelmektedir. Bu kitap, ahlak kuramı üzerine bir tezdir ve Rönesans döneminde çok popüler olmuştur. Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan “Lorem ipsum dolor sit amet” 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir.

Siz de tüm servis talebi , bakım , tamir ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz eşyanızı evinizde teslim aldıktan sonra hemen xxxx numaralı telefonu arayarak servis talep etmeniz gerekmektedir. Uzman ekibimiz kurulumu yapacak, garanti şartlarını anlatacak ve beyaz eşyanız hakkında kullanım bilgilendirmesinin ardından evinizden ayrılacaktır.

Tabiki etkiler, Beyaz eşyanızı sadece yetkili servisler gelip kurmalı ve teslim etmelidir, lütfen firmamız dışındaki servislerden alacağınız hizmetlere dikkat ediniz.

Cihazı çalıştırmamalı, derhal XX numaralı telefonu arayarak teknik ekibimizin gelmesini beklemelisiniz, ekibimizin lüzum görmesi halinde ziyaret öncesi size yaptığı / yapacağı  yönlendirmeyi atlamamanız rica olunur.

Başka Bir Hizmete mi İhtiyacınız var?

İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakası için tüm tesisat taleplerinizde bize ulaşabilirsiniz.

Şimdiye kadar hizmet aldığım en iyi firma teşekkürler

Murat Yıldız